Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
Oxxxymiron

miXXXtape II: Долгий путь домой

Oxxxymiron

14 SONGS • 36 MINUTES • OCT 18 2013

1
Интро
01:23
2
Пролив Дрейка
E
03:06
3
Больше Бена
E
02:16
4
Волапюк
E
01:42
5
Песенка Гремлина
E
03:24
6
Хитиновый покров
03:08
7
Детектор лжи
E
02:10
8
Неваляшка
E
04:17
9
Признаки жизни
E
04:42
10
XXX SHOP
E
00:55
11
Darkside
E
01:28
12
Не от мира сего
E
03:14
13
Ultima Thule
E
02:18
14
До зимы
E
02:30
℗© Oxxxymiron