Jak edukować rodziców, dzieci i... sąsiadów

Projekt Zielona Polska

Dec 22 2023 • 30 mins

Posłuchaj rozmowy na temat edukacji dotyczącej kwestii środowiskowych. Zobacz jaka jest istota przekazywania wiedzy dzieciom i dorosłym na temat potencjalnych konsekwencji ich działań dla społeczeństwa i środowiska.

W trakcie naszej audycji poruszamy sprawy związane z odpadami, recyklingiem oraz zarządzaniem zasobami, szczególnie skupiając się na problemie marnotrawstwa żywności. W dialogu proponujemy różne rozwiązania, takie jak kompostowanie, instalacja paneli fotowoltaicznych czy promowanie odpowiedzialności społecznej. Dzielimy się również praktycznymi wskazówkami, które pomogą zmniejszyć ilość odpadów w codziennym zarządzaniu żywnością. Nasz podcast to inspirująca rozmowa, która zachęca do świadomego, zrównoważonego stylu życia w celu ochrony naszego środowiska.

Dowiedz się więcej na stronie: projektzielonapolska.pl/zielona-rodzina.htmlZadanie pn. ,,ZIELONA RODZINA" - projekt informacyjno-edukacyjny promujący tworzenie otoczenia przyjaznego rodzinom", realizowane jest ze środków Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach konkursu ,,Po Pierwsze Rodzina!”