פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב

kaikovshahar

ברוכים הבאים לפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית, כאן נחשפים סודות ההצלחה של האנשים שעשו זאת ובענק בחיים, בזוגיות ובעסקים. לכל מי שרוצה לקבל ידע, כלים, מפת דרכים ומיינדסט מפלדה שיעזרו לו לשנות את חייו מן הקצה אל הקצה. אני מאמין שאין אנשים בינוניים, יש אנשים שקיבלו כלים בינוניים, ידע בינוני, מפת דרכים בינונית וחיים בסביבה בינונית, ושאין שום סיבה להמשיך לסבול מתוצאות בינוניות ומתפשרות, רק בגלל שרץ ברקע התקליט הלא נכון. המטרה שלי היא לחשוף אתכם לאנשים שעשו זאת ובענק! כדי שגם אתם תוכלי ללמוד ולספוג את המידע שיעזור לכם, לנפץ את תקרת הזכוכית שלכם, ובענק. כאן מושמעים סיפורי ההצלחה ודרכי הפעולה בדרך לפסגה, של האנשים שהצליחו לנפץ את תקרת הזכוכית שלהם לרסיסים. ועכשיו עם הידע והכלים הנכונים, הגיע תורכם לעשות זאת בחיים שלכם! מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש, שחר. read less
EducationEducation

Episodes

פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #81 - איך להצליח בשוק תחרותי? (שחר קאיקוב | סהר ארוש)
Jul 4 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #81 - איך להצליח בשוק תחרותי? (שחר קאיקוב | סהר ארוש)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את סהר ארוש יועץ ואיש מכירות במכללת שחר קאיקוב להצלחה בעסקים, הולכים לעזור לכם להבין איך להגיע למיקסום ההצלחה שלכם!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - האם יש לך סיכוי להצליח בעסק עם כל המתחרים החזקים בחוץ?   - מהו סוד ההצלחה של עסקים חדשים שמובילים תוך זמן קצר?   - המיתוסים והאמונות המגבילות שלך תוקעים אותך במקום!   - איך תבנה לעצמך מיינדסט של בעל עסק מליגת העל?   - האם אתה משקיע לא נכון על ההכשרות שלך?   - מה קודם למה? ידע מקצועי או ידע עסקי?   - איך תפתח עסק מצליח אם אתה עדיין לא מרגיש מוכן?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #80 - איך תדע אם אתה מאמין בעצמך? (שחר קאיקוב | סהר ארוש)
Jul 3 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #80 - איך תדע אם אתה מאמין בעצמך? (שחר קאיקוב | סהר ארוש)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את סהר ארוש יועץ ואיש מכירות במכללת שחר קאיקוב להצלחה בעסקים, הולכים לעזור לכם להבין איך להגיע למיקסום ההצלחה שלכם!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - איך תדע אם המיינדסט שלך דופק אותך?   - מהו סוד ההצלחה של האנשים המצליחים בעולם?   - למה יש אנשים כמו רונאלדו שמגיעים הכי רחוק שיש ואיך תהיו כאלה?   - למה לא עובד לכם ולמה אתם מדשדשים בעסק?   - איך תפרצו בענק עם המיינדסט הנכון?   - האם תוכל להגיע לגבול קצה היכולת שלך בגלגול החיים הזה?   - איך תדע שאתה משקיע וכל השקעה שלך תצליח?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #79 - אל תמהר לקחת הלוואה! (שחר קאיקוב | אמיר אלוף)
Jun 26 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #79 - אל תמהר לקחת הלוואה! (שחר קאיקוב | אמיר אלוף)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב מנטור ויועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום בפודקאסט את אמיר אלוף הבעלים של חברות פתרון - גיוס הלוואת ומינוף פיננסי!   מה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - מתי נכון לקחת הלוואה לעסק ומתי זו טעות מרה?   - מפחד לקחת הלוואה? מתי זה דווקא יכול להציל אותך?   - איך לעשות מינופים נכונים ולהחזיר את ההשקעה?   - איך להשיג הלוואה בתנאים הכי טובים מהבנק?   - לא מאשרים לך הלוואה? תעשה את הדבר הבא.   - איך לוודא שאתה לא הולך להסתבך עם החזר ההלוואה?   - איך לפתוח מערכת יחסים נכונה ובריאה עם הבנק?   - כמה כסף זה יותר מידי כאשר לוקחים הלוואה?   - מתי אתם חסרי אחריות בלקיחת ההלוואה שלכם?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #78 - איך להתעשר מהרשתות? (שחר קאיקוב | עידן סנקר)
Jun 26 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #78 - איך להתעשר מהרשתות? (שחר קאיקוב | עידן סנקר)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב מנטור ויועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום בפודקאסט את עידן סנקר כוכב הרשת ויוצר Dont Touch My Car! עם למעלה מ-8 מיליון עוקבים באינסטגרם!   מה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - איך להפוך לוויראלי ברשתות ולהשיג מליוני עוקבים?   - איך להתעשר ולעשות הרבה כסף מהרשתות החברתיות?   - איך אתם יכולים למנף את העסקים והמכירות שלכם דרך הרשת?   - מה אתם עושים לא נכון בשיווק ואתם מפספסים?   - האם כל אחד יכול להגיע למאות אלפים ומליוני עוקבים?   - מהם סודות ההצלחה של כוכבי הרשת הכי גדולים?   - מתי אתם תקנו את רכב הספורט שלכם ואיך תגיעו לשם?   - איך לעשות את מה שאתה אוהב וגם להכניס מזה הרבה כסף?   - מתי נכון לקחת סיכונים ולהמר על החלום שלכם?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #76 - למה נשים נעלמות לך? (שחר קאיקוב | איתי עוזרי | אלעד יגל)
Apr 13 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #76 - למה נשים נעלמות לך? (שחר קאיקוב | איתי עוזרי | אלעד יגל)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב מנטור ויועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום בפודקאסט משולש את אלעד יגל ואת איתי עוזרי, מומחים בהצלחה והכרויות עם נשים, ומאסטרים בפיקאפ ובדייטינג!   מה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - איך להפוך לגבר אלפא שנשים לא יכולות לסרב לו?   - למה נשים עושות הכל כדי למשוך את תשומת הלב שלך ברשתות?   - אם אתה גבר שמצליח לו עם נשים, זה מרתיע נשים?   - איך לכבוש ולהשיג כל בחורה, מבלי לחשוש או לגמגם?   - ה"גיים" שלך יקבע את ההצלחה שלך עם נשים.   - סביבה של אלפות, תהפוך אותך לאלפא!   - מתי נחצה הקו האדום ביכולת שלך להפוך לגבר מושך ואטרקטיבי?   - למה נשים רוצות את כל הכוח והפיתוי בידיים שלהן?   - איך התנועה הפמיניסטית דפקה לנשים את המוח?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #75 - מי מבטיח לך שתצליח? (שחר קאיקוב | סהר ארוש)
Mar 21 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #75 - מי מבטיח לך שתצליח? (שחר קאיקוב | סהר ארוש)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את סהר ארוש יועץ ואיש מכירות במכללת שחר קאיקוב להצלחה בעסקים, הולכים לעזור לכם להבין איך להצליח למקסם הכנסות ומכירות בעסק ובחיים!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - איך תבטיח שיהיה לך החזר השקעה ושלא תפסיד?   - איך מייצרים מציאות שמגשימה את עצמה?   - איך הסיפור הפנימי שאתה מספר לעצמך, משפיע על ההצלחה שלך?   - מהם הסודות של האנשים המצליחים בעולם, ומה הרוב מפספסים?   - אם לא תהמר על עצמך אף אחד לא יהמר עליך.   - אף אחד לא מגיע להציל אותך, אתה האחראי הבלעדי.   - איך תפרוץ את תקרת הזכוכית שלך כנגד כל הפחדים?   - למה אנשים מדברים, ואז לא פועלים?   - איך "דיבור עצמי חיובי" יכול לשנות לך את החיים?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #74 - בינה מלאכותית ההתחלה של הסוף? (שחר קאיקוב | יונתן וילנר)
Mar 18 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #74 - בינה מלאכותית ההתחלה של הסוף? (שחר קאיקוב | יונתן וילנר)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את יונתן וילנר המיסד והמנכ"ל של קמפוס AI, והיום אנחנו הולכים לדבר על איך להוביל בתחרות בעזרת בינה מלאכותית, ולא להישאר מאחור!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - מהי בדיוק בינה מלאכותית ואיך היא תעזור לך להוביל בתחרות?   - האם בינה מלאכותית הולכת להחליף את העבודות של כולנו?   - איך אפשר להיעזר בבינה מלאכותית כדי לייצר לפרוץ כלכלית?   - בינה מלאכותית הולכת להחליף בני אדם ולהוזיל עלויות?   - איך אפשר להשתמש בבינה מלאכותית כדי להרוויח יותר ולעבוד פחות?   - ממה חשוב וכדאי להיזהר כשעובדים עם בינה מלאכותית?   - האם היום כל ארגון וחברה יכולים להפוך למובילים בתחומם עם AI?   - תובילו או שתכחדו? איזה שינויים בשוק מהפכת ה-AI הולכת לייצר?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #73 - למה הפחד דופק אותך? (שחר קאיקוב | סהר ארוש)
Mar 12 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #73 - למה הפחד דופק אותך? (שחר קאיקוב | סהר ארוש)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את סהר ארוש יועץ ואיש מכירות במכללת שחר קאיקוב להצלחה בעסקים, הולכים לעזור לכם להבין איך להצליח למקסם הכנסות ומכירות בעסק ובחיים!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - איך הפחד שלך עוצר אותך מלהצליח?   - איך להיפטר מהמחשבות והחסמים שמונעים ממך הצלחה?   - איך מוטיבציה נוצרת? למה אין לאנשים אנרגיה להצלחה?   - איך לגרום למוח להפסיק להילחם ברצונות שלך??   - איך להפסיק לפחד ולהתחיל לפעול?   - איך לעזור לאנשים לקבל החלטות ולפעול למרות הפחד?   - איך תהפוך למומחה בקבלת החלטות?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #72 - למה נשים אוהבות דושים? (שחר קאיקוב | איתי עוזרי)
Mar 11 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #72 - למה נשים אוהבות דושים? (שחר קאיקוב | איתי עוזרי)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את איתי עוזרי, מומחה בפיקאפ ובדייטינג ואנחנו הולכים לדבר על הדברים שאף אחד לא מעז לפתוח, אבל כולם חושבים!   מה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - למה דווקא עם הבחורה הכי שווה אתה מהסס?   - להתחיל עם בחורה ברשתות החברתיות, כדאי?   - מראה חיצוני זה מה שיקבע אם בחורות יזרמו איתך?   - אם אין לך כסף והצלחה בחיים, עדיין יש לך סיכוי עם נשים?   - מה קודם למה? הפיתוח העצמי שלך או הצלחה עם נשים?   - איך להתמודד עם פרידות ואקסית שלא רוצה אותך?   - איך מתחילים עם בחורה מחוזרת שיש לה הרבה אופציות?   - מהי בגידה? מה הקו האדום?   - מה מפסיקים לעשות כשנכנסים לזוגיות?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #71 - איפה הכסף?! (שחר קאיקוב | שאול זהב גלאון | אורן ביטרמן)
Mar 5 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #71 - איפה הכסף?! (שחר קאיקוב | שאול זהב גלאון | אורן ביטרמן)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את שאול זהב גלאון רואה חשבון עם התמחות בחברות בע"מ, ואורן ביטרמן יועץ פיננסי מוביל בישראל, מדברים אתכם על כסף, חוקי המס ואיך למקסם רווחים! יש הרבה שאתם לא יודעים!   מה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - איך העסק שלכם יכול להידרדר כלכלית וליפול?   - איך לעבוד פחות ולהרוויח יותר?   - למה אתם נכנסים להפסדים בעסק?    - איך להקל על המיסים ולהרוויח הרבה יותר?   - מה חשוב לדעת בחוקי המס?   - איך להגיע להצלחה מבלי להפסיד הרבה?   - מהי הדרך הנכונה ביותר לחסוך הרבה כסף בעסק?   - מהי ההסתכלות הנכונה של בעלי העסקים העשירים?   - איך לעשות הרבה כסף בעסק שלכם? מה אתם מפספסים?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #70 - לא מוכן להמר על עצמך? (שחר קאיקוב וסהר ארוש)
Feb 19 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #70 - לא מוכן להמר על עצמך? (שחר קאיקוב וסהר ארוש)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את סהר ארוש יועץ ואיש מכירות במכללת שחר קאיקוב להצלחה בעסקים, הולכים לעזור לכם להבין איך להצליח למקסם הכנסות ומכירות בעסק ובחיים!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - אל תתאהב באזור הנוחות שלך!   - תמכור או שימכרו לך!   - אולי הגיע הזמן שתהמר על עצמיך?   - חלאס לפחד, הגיע הזמן להתחיל לפעול!   - טכניקות המכירה שיעזרו לך לעשות הרבה כסף!   - המיינדסט המנצח של אנשי המכירות מליגת העל.   - בעל עסק ומרוויח כמו שכיר? אתה לא בכיוון!   - איך להפוך לבעל עסק שעושה יותר מ-100,000 ש"ח כל חודש?   - מה אתה מפספס במכירות מול הלקוח?    - איך לא לאבד הרבה עסקאות והרבה כסף במכירות?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #69 - למה השיווק שלך לא עובד? (שחר קאיקוב וניתאי כהן קדוש)
Feb 5 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #69 - למה השיווק שלך לא עובד? (שחר קאיקוב וניתאי כהן קדוש)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את ניתאי כהן קדוש מומחה שיווק ומדיה והבעלים של CK Media, יחד הם הולכים ללמד אתכם איך להיות אוטוריטות מספר בתחומכם ולהוביל את השוק שלכם!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - עושים את מה שכולם עושים? זו הטעות שלכם! - אל תישארו אחרונים, תהיה ראשון או שתהיה אחרון! - שיטות שיווק שחוקות שכבר איבדו את הכוח שלהן. - איך להיות בפרונט בעולם הדיגיטלי שמתקדם בקצב מהיר.   - מהן שיטות השיווק המתקדמות והחזקות ביותר היום?   - איך למקסם הכנסות ומכירות דרך שיווק חכם?   - איך להוביל בשוק תחרותי עם הרבה מתחרים בחוץ?   - טיפים וכלים חשובים לגבי שיווק וקידום ברשתות החברתיות.   - איך להפוך לוויראלי ולהגיע להמון חשיפות ברשת החברתית?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #68 - לעשות כסף ממכירות אונליין (שחר קאיקוב וניתאי כהן קדוש)
Jan 24 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #68 - לעשות כסף ממכירות אונליין (שחר קאיקוב וניתאי כהן קדוש)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את ניתאי כהן קדוש מומחה שיווק ומדיה והבעלים של CK Media, יחד הם הולכים ללמד אתכם איך לעשות הרבה כסף ממכירות אונליין ומאתר מוצרים משלך!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - איך לבנות מותג מוצרים מוביל שישבור קופות?   - איך בונים חנות אונליין בעידן הדיגיטלי שבו אנשים רוכשים מרחוק?   - מה חשוב לדעת כאשר מרימים אתר מוצרים וממה חשוב להימנע?   - כמה כסף אתם יכולים לעשות עם נכס דיגיטלי משלכם?   - איך גורמים ללקוחות להגיע לאתר שלך ולקנות ממך?   - אם יש לך רעיון טוב, מה בדיוק עוצר אותך ואיך לצאת לדרך?   - איך להוביל בשוק תחרותי עם הרבה מתחרים בחוץ?   - טיפים וכלים חשובים לגבי שיווק וקידום ברשתות החברתיות.   - איך להפוך לוויראלי ולהגיע להמון חשיפות ברשת החברתית?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #67 - נשים לא נמשכות אליך? (שחר קאיקוב ואלעד יגל)
Jan 18 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #67 - נשים לא נמשכות אליך? (שחר קאיקוב ואלעד יגל)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את אלעד יגל (זה שניגש לנשים ברחוב ומתחיל איתן!) כותב הספר וומניזר ומומחה להצלחה עם נשים, יחד הם הולכים ללמד אתכם איך להפוך לגבר אלפא ומושך שנשים נופלות לרגליו!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - איך לגרום לידידה שלך לשכב איתך ולראות בך גבר למערכת יחסים?   - למה נשים לא נמשכות אליך, והאם ניתן לשנות את זה?   -  למה רוב הגברים "שקופים" בעיני נשים, ונשים אטרקטיביות לא סופרות אותם?   - מהן הטכניקות שיעזרו לך להצליח עם נשים ולהפוך לגבר מושך?   - האם הערך העצמי שלך ישפיע על ההצלחה שלך עם נשים?   - איך נשים חושבות, ומה הן לעולם לא יגלו לך על הצלחה עם נשים?   - איך לבנות ערך חברתי גבוה ולהיכנס למקומות אקסקלוסיביים?   - איך למשוך בחורות אליך במקום שאתה תצטרך לעבוד מאוד קשה?   - אילו שיטות חיזור כבר לא עובדות בעידן המודרני שאנו חיים בו?   - איך לבלוט יותר מכל גבר אחר ולהשיג את הבחורה שאתה רוצה?   - איך לחדור את ה"קרירות" שנשים אטרקטיביות משדרות?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #66 - למכור או לשחרר? (שחר קאיקוב וסהר ארוש)
Jan 17 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #66 - למכור או לשחרר? (שחר קאיקוב וסהר ארוש)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את סהר ארוש יועץ ואיש מכירות במכללת שחר קאיקוב להצלחה בעסקים, הולכים לעזור לכם להבין איך לסגור יותר עסקאות ולהבריח פחות לקוחות!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - למה הלקוח מתחמק ממך ונסגר בפניך בשיחת המכירה?   -  איך תדע מתי לפרוש מהשיחה ומתי תדע דווקא להתעקש על הסגירה?   - מהן הטכניקות הסודיות שיסירו מחסומים של לקוחות מלרכוש ממך?   - מה הדרך הכי טובה לרתום את הלקוח ולגרום לו לסמוך עליך?   - איך להתמודד עם הלקוחות הכי קשים שלא משתפים פעולה?   - איך לגרום ללקוח למכור לעצמו במקום שאתה תמכור לו?   - איך לשמור על שליטה רגשית ועל סבלנות מול "גזלני אנרגיה"?   - הגישה שתגרום לך להשתפר במכירות מיום ליום ולהפוך למאסטר!   - הנקודות החשובות שצריך לדעת כדי לא לפספס עסקאות מתחת לאף!   - איך להפוך ממישהו שיודע רק לעשות "פרזנטציה" טובה למומחה בנעיצת עסקאות?   - ישראלים נולדו אנשי מכירות, אז איך אתה תייצר יתרון במכירה?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #65 - כמה כסף תרוויח תלוי רק בך? (שחר קאיקוב וסהר ארוש)
Jan 3 2024
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #65 - כמה כסף תרוויח תלוי רק בך? (שחר קאיקוב וסהר ארוש)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל מארח היום את סהר ארוש יועץ ואיש מכירות במכללת שחר קאיקוב להצלחה בעסקים, הולכים לעזור לכם להבין איך להרוויח הרבה כסף, ובמה תלוי כמה תרוויחו בחיים שלכם!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה:   - הטיפים והכלים החשובים ביותר שיעזרו לכם להשתפר במכירות.   - כסף כסף כסף, איך תעשו הרבה מאוד כסף בחיים שלכם!   - איך לגרום ללקוח לשתף איתך פעולה ולתת לך להוביל אותו במכירה?   - מהי הגישה הנכונה שתמנע התנגדויות במפגש המכירה?   - איך לגרום ללקוח למכור לעצמו במקום שאתה תמכור לו?   - מהי מכירה אמיתית? ואיפה טועים רוב אנשי המכירות בגישה שלהם?   - איך תעלו חזק מאוד בשיאי המכירות שלכם ותעשו הרבה יותר כסף?   - האם בעל עסק צריך לדעת למכור? או שאפשר לגייס איש מכירות וזהו?   - האם כל אחד יכול ללמוד מכירות ולהפוך אפילו למאסטר במכירות?   - איך אפשר להכניס עשרות ומאות אלפי שקלים בחודש כאיש מכירות?   - מה אתם מפספסים בשיחות המכירה ואיך אתם משאירים כסף על הריצפה!   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #64 - איך להתעשר מקריפטו (שחר קאיקוב | לב כצמן)
Dec 20 2023
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #64 - איך להתעשר מקריפטו (שחר קאיקוב | לב כצמן)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל ולב כצמן סוחר וחוקר בתחום הקריפטו ומטבעות דיגיטליים, הולכים לשפוך לכם אור על מטבע הקריפטו ואיך אתם יכולים אפילו להתעשר מזה!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה: - מהו בדיוק מטבע הקריפטו? ומה חשוב לדעת?   - האם מטבע הקריפטו מסכן את המערכת הבנקאית? איך תרוויחו מזה?   - הסכנות והיתרונות בכל מה שנוגע במטבעות דיגיטליים.   - איך לסחור בקריפטו ולעשות הרבה כסף!   - איך המערכת הבנקאית "מדפיסה כסף" על חשבונכם?   - האם מטבע הקריפטו יציב יותר מהמטבעות המוכרים?   - איך כל אחד יכול להתחיל להרוויח מקריפטו? ומהם אפיקי הרווח וההזדמנויות?   - ההגדרות והמושגים החשובים ביותר שעליכם לדעת כדי להרוויח מקריפטו.   - איך בעלי עסקים הולכים להנות הרבה יותר בזכות המטבעות הדיגיטליים?   - איך להימנע מסכנות ורמאיות של נוכלים ברשת?   - ההיסטוריה וכיצד נולד מטבע הקריפטו ואיזה צורך הכרחי הוא בא למלא?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #63 - לעצור פעילות בעסק? סכנה! (שחר קאיקוב | אורן ביטרמן)
Dec 6 2023
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #63 - לעצור פעילות בעסק? סכנה! (שחר קאיקוב | אורן ביטרמן)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל ואורן ביטרמן מומחה בתחום הפיננסים הולכים ללמד אתכם היום איך להימנע מסכנת קריסה בעסק, ואיך לא ליפול בטעויות הנפוצות של עסקים שעוצרים פעילות בעסק!   ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה: - האם לעצור פעילות בעסק יכול להיות קטלני להצלחה העסקית שלך?   - מהן הטעויות הנפוצות שגורמות להידרדרות כלכלית בעסק?   - איך נכון להסתכל על מצבי חירום וכיצד לפעול נכון?   - איך עושים את האדפטציה הנכונה לעסק כשהמצב משתנה?   - איך לייצר וודאות בעולם העסקים, גם בתקופות של אי-וודאות?   - אנשי ה"למה לא" לא מתאימים לעולם העסקים, כך תדעו אם אתם כאלה.   - יש "שחקנים פעילים" ויש "צופים", רק מי שמשחק מבקיע גולים!   - איך אפשר לעשות שיווק ובמכירות שיצילו לך את העסק וההכנסות?   - האם אפשר לנהל סיכונים ומהלכים בעסק? איך נכון לעשות את זה?   - איך לחזור לעניינים ולעשות כסף ושיווק חזק גם לאחר הפוגה ארוכה?   - איך לחדד את המיינדסט שלכם ולבנות בטחון עצמי מפלדה לעסקים.   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #62 - מעוסק לחברה עם עובדים (שחר קאיקוב | אורן ביטרמן)
Nov 16 2023
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית פרק #62 - מעוסק לחברה עם עובדים (שחר קאיקוב | אורן ביטרמן)
פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית - שחר קאיקוב.   שחר קאיקוב יועץ עסקי מוביל בישראל ואורן ביטרמן מומחה בתחום הפיננסים הולכים ללמד אתכם היום איך להפוך מעוסק לבעל חברה עם עובדים!    ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה: - מתי נכון "לשחרר שליטה" ולהאציל סמכויות בעסק? ומתי זו טעות!   - המיינדסט הנכון שיביא אותך להצלחה עסקית חסרת תקדים.   - איך הופכים מ- One Man Show לבעלים של חברה מובילה עם עובדים!   - איך לגרום לאנשים ללכת אחרי החזון העסקי שלך!   - מהי רוח המפקד וכמה היא עוזרת בניהול? ואיך גם אתם יכולים לדבוק בה?   - איך להיות "הבוס החלומי" שכל עובד ישתוקק לעבוד אצלו?   - מהם המנגנונים הכי פגיעים ומסוכנים לעסק ואיך לדאוג להם?   - מיהו ה"מנהיג הרעיל" וכיצד להימנע מלגייס או להיות מנהיג כזה?   - איך להפוך לחברה ענקית שהולכת וצוברת תאוצה מיום ליום?   - איך לגייס עובדים מהר ולשמור על האיכותיים ביותר אצלך?   - מהי מדיניות "דלת פתוחה" וכיצד נכון לשפר ביצועים עם העובדים?   זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית עם שחר קאיקוב ואורן ביטרמן!   רשתות חברתיות: אינסטגרם: https://www.instagram.com/shahar.kaikov פייסבוק: https://www.facebook.com/kshahar טיקטוק: https://www.tiktok.com/@shahar.kaikov אתר: https://shahark.co.il/   מנפצי תקרות זכוכית, תנו בראש!