#735 Pragnienia pracowników odkryte przez ManpowerGroup

BSS bez tajemnic

Oct 25 2022 • 34 mins

Zastanawialiście się kiedyś jakie są pragnienia pracowników? Hmm, no cóż. Ja od czasu do czasu się zastanawiam. Każdy z nas jest pracownikiem. Tak – zajmujemy różne stanowiska w swoich firmach, niektórzy z nas są specjalistami, inni zajmują różne pozycje w hierarchii zarządzania przedsiębiorstwem, ale wciąż każdy z nas jest pracownikiem.
Reprezentujemy różne płcie, mamy różny wiek i mamy różne wykształcenie i jesteśmy pracownikami … no chyba, że reprezentujemy tę grupę, które nie ma pracy (z różnych przyczyn) lub jeszcze jest przed wejściem na rynek pracy.
Skoro jesteśmy pracownikami, to mamy różne potrzeby – pieniądze, rozwój, benefity, pakiety socjalne, edukacja i tak można by mnożyć. Warto jednak od czasu do czasu zatrzymać się i dokonać pewnej analizy tego jak wygląda cały rynek pracowników i jakie ma on potrzeby i pragnienia.
Zadania tego podjął się ManpowerGroup, który w trzecim kwartale 2022 roku wypuścił na rynek raport „CZEGO PRAGNĄ PRACOWNICY - Od przetrwania do pasji”. 36 stron danych, wniosków i komentarzy, a wszystko w odniesieniu do tego czego my jako pracownicy chcemy!
Zapraszam Was na rozmowę z Faustyną Ciesielską i Szymonem Rudnickim z ManpowerGroup, z którymi wspólnie przechodzę przez wspomniany raport i krok za krokiem pragnienia pracowników zostają odkryte.

Raport „CZEGO PRAGNĄ PRACOWNICY - Od przetrwania do pasji” autorstwa ManpowerGroup znajdziecie na stronie - https://raportyhr.manpowergroup.pl/czego-pragna-pracownicy
Strona ManpowerGroup - https://www.manpowergroup.pl/
Szymon Rudnicki na LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/szymonrudnicki/
Faustyna Ciesielska na LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/faustyna-ciesielska/

****************************
Nazywam się Wiktor Doktór i na co dzień prowadzę Klub Pro Progressio https://klub.proprogressio.pl/pl – to społeczność wielu firm prywatnych i organizacji sektora publicznego, którym zależy na rozwoju relacji biznesowych w modelu B2B. W podcaście BSS bez tajemnic poza odcinkami solowymi, zamieszczam rozmowy z ekspertami i specjalistami z różnych dziedzin przedsiębiorczości.
Jeśli chcesz się o mnie więcej dowiedzieć, to zapraszam do odwiedzin moich kanałów w mediach społecznościowych:
YouTube - https://bit.ly/BSSbeztajemnicYT
Facebook - https://bit.ly/BSSbtFB
LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/wiktordoktor/
Możesz też do mnie napisać. Mój adres email to - wiktor.doktor(@)proprogressio.pl

****************************
Patronami Podcastu “BSS bez tajemnic” są:
Marzena Sawicka ( https://www.linkedin.com/in/marzena-sawicka-a9644a23/ ),
Przemysław Sławiński ( https://www.linkedin.com/in/przemys%C5%82aw-s%C5%82awi%C5%84ski-155a4426/ ),
Damian Ruciński ( https://www.linkedin.com/in/damian-ruci%C5%84ski/ )
Szymon Kryczka ( https://www.linkedin.com/in/szymonkryczka/ )
Grzegorz Ludwin ( https://www.linkedin.com/in/gludwin/ ).
Wspaniali ludzie, dzięki którym pojawiają się kolejne odcinki tego podcastu. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona Patronów, to możesz to zrobić przez serwis Patronite - https://patronite.pl/wiktordoktor
Możesz także wspierać rozwój tego podcastu przez Patreon - https://www.patreon.com/wiktordoktor
Jeśli podoba Ci się to co robię, możesz, przez ten link https://www.buymeacoffee.com/wiktordoktor , kupić mi kawę i tym samym wesprzeć rozwój tego podcastu.
Chcesz pomóc mi zbudować domowe studio nagrań – tu jest odpowiednia zrzutka https://zrzutka.pl/j8kvar