s2 e4 у дитячих будинках усі діти сироти | міф чи правда

Мамо, я вдома!

Feb 1 2023 • 1 hr 19 mins

Не всі діти в інтернатах є сиротами. Також не всіх дітей з дитбудинків можна усиновити.

Попри стереотип більшість малечі, яка живе в інституціях, має батьків та близьких кровних родичів. Ба більше, вони можуть відвідувати дітей на свята та вихідні.

У четвертому епізоді другого сезону «Мамо, я вдома!» Ірина Заремба та Євгенія Мегріш розповідають яким чином діти потрапляють до інституцій та як з інституцій можуть знову потрапити в родину.

Чи всі діти з інституцій можуть бути усиновлені? Чому діти, які мають батьків, потрапляють в інтернат? Чому державна підтримка не однакова для дітей в дитбудинках та дітей у прийомних сім’ях? Який процес розформування дитбудинків та чому це не погано? У яких випадках позбавляють батьківських прав? А коли рідні можуть повернути дитину?

Як завжди, вторки та ведучі наприкінці епізоду відповідають на ваші питання: скільки коштує усиновити дитину та що таке згода дитини на усиновлення.

І традиційно, коли ви думаєте, чи готові усиновити, пам'ятайте, що жодна дитина не була готова залишитися без батьків. Відкривайте свої серця та двері, слухайте «Мамо, я вдома» на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, SoundCloud 🎧

дякуємо партнерам подкасту:

radio SKOVORODA

http://radioskovoroda.com/radio

#НашіДіти - платформа про усиновлення

https://nashidity.info/

авторки та ведучі подкасту:

Ірина Заремба/Iryna Zaremba

izaremba@lawboutique.co

https://www.instagram.com/zaremba_lawboutique/

https://www.facebook.com/imzaremba/

Євгенія Мегріш/Yevheniia Mehrish

ymehrish@lawboutique.co