Джэйн Вернись

One Emotion

Джэйн Вернись

7 SONGS • 19 MINUTES • FEB 03 2023

1
Коктейль
E
02:25
2
Ледокол
E
03:40
3
Принятие
E
01:28
4
Любовь умирает
E
02:16
5
C'est la vie
E
03:45
6
Южный Ветер
E
02:01
7
Над пропастью во ржи
E
03:41
℗© Джэйн Вернись
Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free