Big AK Egor
Album

Big AK Egor 3

Big AK Egor

12 SONGS • 30 MINUTES • DEC 18 2020

1
Эго
E
02:07
23
Three Chains Choking
E
02:59
4
Кома
E
02:50
56
GGG
E
03:43
7
Суплай
E
03:04
8
Версаче Халате
E
02:03
9
Matte Black
E
02:43
10
ПИСТОЛ ПЭКИНГ ФРИСТАЙЛ
E
01:45
11
Стиль Президента
E
02:08
12
2 Калаша
E
02:00
℗© 2020: AK Records

0:00