album

Dy kame ne nje kepuce dhe rrenagjija (feat. Shqipe Kastrati & Shaqir Cervadiku)

1 song (6 minutes) Released on August 20, 2020
1
Dy kame ne nje kepuce dhe rrenagjija (feat. Shqipe Kastrati & Shaqir Cervadiku)
6:56