ТРЮК
Album

Ёбаnzи

ТРЮК

11 SONGS • 39 MINUTES • SEP 12 2009

1
Нифиртити
E
03:31
2
Лодка
E
03:58
3
Р. Танго
03:41
4
Ёптэ
E
03:56
5
Съюзи
E
03:46
6
Как тампон
E
03:53
7
Эльза
E
03:23
8
Годзилла
E
04:10
9
Перекур
E
01:13
10
Инэт
E
03:21
11
По полу на игле
E
05:06
℗© 2019 ТРЮК

0:00