Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
Oxxxymiron

miXXXtape II: Долгий путь домой

Oxxxymiron

14 SONGS • 36 MINUTES • OCT 18 2013

1
Интро
01:22
2
Пролив Дрейка
E
03:06
3
Больше Бена
E
02:16
4
Волапюк
01:42
5
Песенка Гремлина
E
03:23
6
Хитиновый покров
03:07
7
Детектор лжи
E
02:09
8
Неваляшка
E
04:17
9
Признаки жизни
E
04:41
10
XXX Shop
E
00:54
11
Darkside
E
01:27
12
Не от мира сего
E
03:13
13
Ultima Thule
E
02:18
14
До зимы
E
02:29
℗© 2013 Oxxxymiron