Саша Крутень
Album

Против роскоши

Саша Крутень

10 SONGS • 2 MINUTES • OCT 15 2019

1
Кулл
E
00:17
2
Вьетнам
E
00:17
3
Миллиардер
E
00:17
4
Гараж
E
00:17
5
Открытия, Ч. 1
E
00:17
6
Соль
E
00:17
7
Кама
E
00:17
8
Открытия, Ч. 2
E
00:17
9
Духи
E
00:17
10
Чайковский
E
00:17
℗© Double A Music Label

0:00