Various artists
Album

Po Kërcejn Cucat

Various artists

15 SONGS • 55 MINUTES • APR 02 2018

1234
Zoti I Shpise
04:26
5
O Sa Mire Me Qika
03:13
6
Kenge Dasmash
06:50
7
O Zambak
03:03
8
Hajde Hyr Ne Valle
02:54
9
Nane Ke Lane E Nane Ke Gjete
02:59
10
Dasma
04:23
11
Lum Po Bon Nona Dhe Baba
04:21
12
Valle Shqipe
02:59
13
Mashallah
03:11
14
E Kallem
04:15
15
Je Si Rrush
05:19
℗© Eurolindi