Album

MOJ CUCE TETOVARE

Ylmize Tafallari

8 SONGS • 28 MINUTES • JAN 11 2018

1
Kenge per Micin dhe Tonin
03:28
2
E kam cu me qep jelekun
03:20
3
Hajde cuce
03:32
4
Falma buzen
04:04
5
Ti me thuaj e mos vono
03:09
6
Mos ma shterngo doren
03:08
7
Ti se kuptin ceshte dashuria
03:14
8
Kenge gyrbeti
04:59
℗ Produksioni Dardania © OnlineMusic

0:00