VARIOUS ARTISTS
Album

Shkrihem Pikë Pikë

VARIOUS ARTISTS

15 SONGS • 57 MINUTES

1
Veç Ti
03:36
2
Po Luj, Po Luj
03:33
3
Syt E Zi
03:27
4
Do Të Bëj Skandal
03:35
5
Shkrihem Pikë Pikë
03:19
6
Të Urrej Dhe Të Dua
03:57
7
Më Në Fund
03:14
8
Për Ty
03:03
9
Ujë Mineral
03:10
10
Ani Ani
03:54
11
Nuk Jam Si Të Tjerat
03:01
12
Për Ty
03:23
13
Për Ty Jetoj
02:29
15
Çka Na Mbet Nga Dashuria
03:27
℗© OnAir Music